Aktualności


Podpisanie umowy partnerskiej ze Szpitalem Powiatowym NZOZ w Drezdenku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 października 2011 00:00

W dniu 04.10.2011 została podpisana pierwsza umowa partnerska pomiędzy NZOZ Szpital Powiatowy w Drezdenku a Szpitalem Wojewódzkim SP ZOZ w Zielonej Górze.

Zdjęcia w Galerii

 
Konferencja w Gorzowie PDF Drukuj Email
wtorek, 20 września 2011 00:00

Nasze Centrum Monitorowania Chorób Nowotworowych miało możliwość uczestniczyć w konferencji organizowanej przez Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim pt. „Narodowy Program Zdrowia na lata 2007 – 2015”. Jej uczestnicy spotykali się aby ujednolicić sposób realizacji zadań przypisanych poszczególnym samorządom w zakresie ochrony zdrowia. Jak uważają eksperci, szczególnie ważne jest rozpoznanie potrzeb mieszkańców i podjęcie działań na rzecz poprawy stanu zdrowia ludności. Specjaliści wskazali również kierunki i obszary działań wymagające poprawy. Wśród zaproszonych na konferencję gości byli  przedstawiciele m.in. Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny, Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia oraz CMChN.

Dzięki uczestnictwu zostaliśmy zauważeni i wpisani do Narodowego Programu Zdrowia.

 
II Lubuski Piknik Zdrowia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 czerwca 2011 00:00

Centrum Monitorowania Chorób Nowotworowych przy Szpitalu Wojewódzkim SP ZOZ w Zielonej Górze wzięło udział w II pikniku zdrowia, organizowanym przez Urząd Marszałkowski na terenie Wojewódzkiego Ośrodka sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Zdjęcia w Galerii

 
Konferencja w Dychowie PDF Drukuj Email
piątek, 01 kwietnia 2011 08:30

W dniu 24-25 marca 2011 r. przeprowadzono w Dychowie konferencję naukowo-szkoleniową „Rozwój opieki onkologicznej w woj. lubuskim i landzie Brandenburgii – transgraniczne cele, założenia, działania porównania”, w której wzięli udział dyrektorzy i lekarze naczelni szpitali z terenu woj. lubuskiego oraz przedstawiciele Polityki Zdrowotnej gościnie z sąsiednich województw. Przedyskutowano z nimi analizę obecnej sytuacji w opiece medycznej w woj. lubuskim oraz cele projektu i zaplanowano poszczególne etapy prac.

 
Centrum Monitorowania Chorób Nowotworowych - filmy promujące
wtorek, 29 marca 2011 18:10

 

 

 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 4 z 5