Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze jako szpital węzłowy szczepi przeciwko koronawirusowi zarówno personel medyczny (grupa 0), jak i osoby z tzw. grupy I. Poznaj zasady funkcjonowania punktów szczepień, rejestracji oraz dowiedz się, gdzie się zgłosić, gdy masz już wyznaczony termin podania pierwszej dawki szczepionki.

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze informuje, iż do końca marca ma zajęte wszystkie terminy szczepień dla seniorów. Zapisanie się na konkretny termin będzie możliwe wraz z kolejnymi dostawami szczepionek.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia i NFZ, nadal jednak istnieje możliwość zgłoszenia chęci zaszczepienie się. Można to zrobić:

- dzwoniąc na całodobową infolinię 989

- poprzez formularz na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/

- wysyłając sms o treści SZCZEPIMY SIĘ na numer 664 908 55.

PUNKTY SZCZEPIEŃ

W naszym szpitalu funkcjonują dwa punkty szczepień:

1. Zarejestrowani seniorzy 70+ zgłaszają się o wyznaczonej godzinie do Szpitala Tymczasowego, czyli przyszłego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka (budynek przy ul. Waryńskiego - patrz mapka poniżej). 

2. Osoby z tzw. grupy 0, głównie personel medyczny, zgłaszają się w wyznaczonym terminie do punktu z budynku Collegium Medicum, obok Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych.

WJAZD NA TEREN SZPITALA

Pacjenci wjeżdżający od strony ul. Zyty na teren szpitala, proszeni są o pobranie biletu parkingowego przy szlabanie. Wyjeżdżając z terenu szpitala należy okazać bilet oraz potwierdzenie zaszczepienia, co zwolni taką osobę z opłaty.

planSU-ostat.png