Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

W imieniu zespołu Świadoma Mama serdecznie zapraszamy na bezpłatne Warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych rodziców, które odbędą się 19 kwietnia br. w hotelu Ruben. W ramach spotkania odbywają się dwa osobne panele – dla obecnych rodziców dzieci do 3 lat oraz dla rodziców, którzy spodziewają się dziecka. Podczas konferencji będzie okazja do spotkania z lekarzami i ekspertami z dziedziny położnictwa, logopedii, fizjoterapii, chustonoszenia, czy doradztwa prawnego. Wśród prelegentów będzie także kierownik naszego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego lek. med. Sławomir Gąsior oraz  pielęgniarka oddziałowa pionu położniczego mgr położnictwa Lucyna Jęczała.

Warsztaty Świadomej Mamy prowadzi ich Ambasadorka, Pani Paulina Holtz – aktorka, mama dwójki dzieci.

Termin i miejsce: 19 kwietnia 2017 (środa) w Hotelu Ruben przy al. Konstytucji 3 Maja 1A w Zielonej Górze. 

Godz. 11.00-15.00: panel dla obecnych rodziców,

Godz. 16.00-20.00:  panel dla przyszłych rodziców, kobiet w ciąży.

 

Oprócz dużej dawki wiedzy, na uczestniczki czekają dodatkowe atrakcje: bezpłatna mini sesja fotograficzna z dziećmi lub dla kobiet w ciąży, obecność znanej mamy – Ambasadorki Projektu Pani Pauliny Holtz, czy kącik maluszka, tak aby mamy mogły przyjść ze swoimi dziećmi.

 

Zapisy:

tel. 601 249 333, 601644 669

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegółowy harmonogram – w załączniku do pobrania.

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram Zielona Góra.pdf)Harmonogram Zielona Góra.pdf[ ]472 kB