Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczął się kolejny okres rozliczeń podatkowych. To dobry moment, by przekazać swój 1 proc. podatku na szczytny cel, a takim jest z pewnością pomoc udzielona naszemu szpitalowi. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

W sprawie przekazania 1 proc. podatku trzeci rok z rzędu mamy podpisane porozumienie z Fundacją Razem Łatwiej. Oznacza to, że pieniądze kierowane na tę Fundację trafią do nas. Wystarczy wypełniając PIT w polu wniosek o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego wpisać numer KRS 000458348 (numer fundacji Razem Łatwiej) oraz KONIECZNIE w informacjach uzupełniających wpisać: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze. Tylko wtedy przekazane pieniądze trafią do naszego szpitala.

Istnieje też możliwość wsparcia powstającego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. W tym przypadku zachęcamy do przekazania 1 proc. podatku na fundację „Warto jest pomagać”. W polu wniosek o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego należy wpisać numer KRS 0000318521, a w informacjach uzupełniających wpisać: Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Tutaj rozliczysz PIT-a online dla Szpitala Uniwersyteckiego >>

Tutaj rozliczysz PIT-a online dla Centrum Zdrowia Matki i Dziecka >>