Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze jako szpital węzłowy szczepi przeciwko koronawirusowi zarówno personel medyczny (grupa 0), jak i osoby z tzw. grupy I. Poznaj zasady funkcjonowania punktów szczepień, rejestracji oraz dowiedz się, gdzie się zgłosić, gdy masz już wyznaczony termin podania pierwszej dawki szczepionki.

Czytaj więcej...

W związku z wypowiedzią Roberta Górskiego, który na swoim profilu FB w bezpardonowy sposób skrytykował Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze i jego władze, ponieważ cyt. „nie chciały w pierwszej kolejności zaszczepić pracowników pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze, żałośnie tłumacząc się przy tym, że najpierw szczepionkę dostaną wszyscy pracownicy szpitala”  Prezes Zarządu naszego szpitala wyjaśnia i informuje:

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że Wigilia jest w naszym szpitalu dniem wolnym od pracy (na podstawie art. 130 § 2 Kodeksu pracy) dla pracowników Poradni i Pracowni Przyszpitalnych oraz Administracji. W tym dniu również nie działa Call Center, czyli centrum rejestracji i informacji.

Pracownicy medyczni Oddziałów Szpitala pracują w Wigilię w trybie ostrodyżurowym.

Dyżur pełni również Sekcja Statystyki i Dokumentacji Medycznej nr tel. 68 32 96 254.

 

W związku z wyznaczeniem przez NFZ Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako szpitala „węzłowego”, prosimy podmioty lecznicze i apteki zainteresowane zaszczepieniem swoich pracowników w naszym szpitalu o przesłanie wypełnionego formularza oraz skanów oświadczeń podpisanych przez pracowników zgłaszanych do szczepień do 14.01.2021 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem ds. szczepień Alicją Sitarz (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Formularz zgłoszenia oraz druk oświadczenia dla pracowników można pobrać poniżej.

 

Załączniki:
Pobierz plik (oświadczenie - zgoda na przetwarzanie danych.docx)OŚWIADCZENIE[ ]18 kB
Pobierz plik (formularz_SU.docx)FORMULARZ[ ]16 kB