Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

Stanowiska samodzielne i obsada:

 1. Inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy (NB):
  Dariusz Jarocki, Dariusz Kopek, Mariusz Gumienny e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Inspektor do spraw obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego(NW)
  Bogusław Rembisz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Inspektor do spraw ochrony przeciwpożarowej (NX):
  Bogusław Rembisz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Inspektor do spraw ochrony radiologicznej (NI):
  Wojciech Janczak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Pełnomocnik Prezesa ds. Zarządzania Jakością (NJ):
  Artur Mączyński, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Pełnomocnik do spraw Praw Pacjenta (LB):
  Jolanta Hoffmann, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Inspektor Ochrony Danych (NU):
  Jakub Lipiński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8. Farmakolog (LF):
  Dr n. farm. Karolina Kieres, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Specjalista – koordynator ds. Leczenia Onkologicznego (LG):
  Aleksandra Kita, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. Starszy referent-koordynator ds. Leczenia onkologicznego (LG):
  Magdalena Janczak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11. Audytor wewnętrzny (NA):
  Anna Szymczak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 612